RR03J470KTB
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RR03J470KTB
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 470K OHM 5% 3W AXIAL
En stock : 1544
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W