RSF5JT910R
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RSF5JT910R
Descripción:
RES 910 OHM 5% 5W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" Dia x 0.965" L (8.00mm x 24.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 910 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 5W