RSMF1FA39R2
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RSMF1FA39R2
Descripción:
RES 39.2 OHM 1% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39.2 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 1W