RSMF2FT30R1
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RSMF2FT30R1
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 30.1 OHM 1% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30.1 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 2W