RSMF2FTR200
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RSMF2FTR200
Descripción:
RES 0.2 OHM 1% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 mOhms
Series RSMF
Power (Watts) 2W