RSMF3FB3R30
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RSMF3FB3R30
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 3.3 OHM 1% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 3W