RSN-10-100B
Riedon
Producto No:
RSN-10-100B
Fabricante:
Riedon
Descripción:
RES CHAS MNT 0.01 OHM 0.1% 1W
En stock : 60
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 30°C ~ 70°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.380" (35.05mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 10 mOhms
Series RSN
Power (Watts) 1W