RSSD25168A33R0JB06
Vishay Sfernice
Producto No:
RSSD25168A33R0JB06
Descripción:
ADJ PWR RES 33 OHM 200W CHAS MT
Guía del usuario
Tolerance ±5%
Product Status Active
Resistance 33 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 200 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 6.614" (168.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.063" OD, 0.646" ID (27.00mm x 16.40mm)