RSSD40370A1R00KB02
Vishay Sfernice
Producto No:
RSSD40370A1R00KB02
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
ADJ PWR RES 1 OHM 450W CHAS MT
Guía del usuario
Tolerance ±10%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 1 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 450 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 14.567" (370.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.693" OD, 0.878" ID (43.00mm x 22.30mm)