RSSD50373A68R0JB01
Vishay Sfernice
Producto No:
RSSD50373A68R0JB01
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
ADJ PWR RES 68 OHM 600W CHAS MT
Guía del usuario
Tolerance ±5%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 68 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 600 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 14.685" (373.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 2.087" OD, 1.067" ID (53.00mm x 27.10mm)