RT0603P-331-M
Susumu
Producto No:
RT0603P-331-M
Fabricante:
Susumu
Paquete:
0201
Descripción:
RES SMD 330 OHM 20% 1/20W 0201
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Resistance 330 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.05W, 1/20W