RTHN-5400
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
RTHN-5400
Descripción:
LINE FILTER 500VDC/VAC 400A CHAS
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Inductance -
Series RTHN
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC 500V
Current 400 A
Voltage - Rated DC 500V