RW08X34A121JS06
Vishay Sfernice
Producto No:
RW08X34A121JS06
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
RES CHAS MNT 120 OHM 5% 10W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.453" Dia x 1.339" L (11.50mm x 34.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 120 Ohms
Series RW
Power (Watts) 10W