RW13X70B331JB00
Vishay Sfernice
Producto No:
RW13X70B331JB00
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
RES CHAS MNT 330 OHM 5% 28W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.630" Dia x 2.756" L (16.00mm x 70.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 330 Ohms
Series RW
Power (Watts) 28W