RWS50B-24
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
RWS50B-24
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
En stock : 233
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.20" L x 3.23" W x 1.34" H (81.5mm x 82.0mm x 34.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.2 A
Series RWS-B (50W)
Power (Watts) 50W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC