S050X150VAM
Panduit Corp
Producto No:
S050X150VAM
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
MP CASSETTE, SELF-LAMINATING LAB
Guía del usuario
Operating Temperature -46°C ~ 107°C
Series -
Label Size 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)