S0603-3N3F2C
API Delevan Inc.
Producto No:
S0603-3N3F2C
Descripción:
FIXED IND 3.3NH 700MA 100MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 18 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Inductance 3.3 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz