S1008R-331K
API Delevan Inc.
Producto No:
S1008R-331K
Descripción:
FIXED IND 330NH 865MA 150MOHM SM
En stock : 5910
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 865 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 330 nH
Series S1008R
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 293MHz