S1210-151J
API Delevan Inc.
Producto No:
S1210-151J
Descripción:
FIXED IND 150NH 979MA 200MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 979 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 150 nH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 330MHz