S1812-393F
API Delevan Inc.
Producto No:
S1812-393F
Fabricante:
API Delevan Inc.
Paquete:
1812 (4532 Metric)
Descripción:
FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812 (4532 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.2Ohm Max
Inductance 39 µH
Series S1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 11MHz