S1812-681G
API Delevan Inc.
Producto No:
S1812-681G
Descripción:
FIXED IND 680NH 675MA 440MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 675 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 440mOhm Max
Inductance 680 nH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 166MHz