S18DLGRXPQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
S18DLGRXPQ
Descripción:
INDICATOR DAYLIGHT GRN/RED
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67, IP69K, NEMA 4X
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.709" (18.00mm)
Millicandela Rating 2.3mcd Green, 1.4mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series -
Type LED
Voltage 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA