S18LRXXPT
Banner Engineering Corporation
Producto No:
S18LRXXPT
Descripción:
S18 EZ LIGHT - 18 MM - IP67S
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67, IP69K, NEMA 4X
Termination Style Screw Terminal
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.71" (18.00mm)
Millicandela Rating 1.1mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series S18L
Type LED
Voltage 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA