S2-681RF1
Riedon
Producto No:
S2-681RF1
Fabricante:
Riedon
Descripción:
RES SMD 681 OHM 1% 1W 2615
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.142" (3.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 681 Ohms
Series S
Power (Watts) 1W