Hogar / RF Antennas / S2406DSP36RSM
minImg
S2406DSP36RSM
TE Connectivity Laird
Producto No:
S2406DSP36RSM
Descripción:
RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Guía del usuario
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.7
Series -
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 914mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 6.5dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)