S3-0R015J8
Riedon
Producto No:
S3-0R015J8
Fabricante:
Riedon
Descripción:
RES 0.015 OHM 5% 3W 6327
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.268" (6.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 15 mOhms
Series S
Power (Watts) 3W