S36SE12002PRFZ
Delta Electronics
Producto No:
S36SE12002PRFZ
Fabricante:
Delta Electronics
Descripción:
DC DC CONVERTER 12V 25W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 123°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 2.25 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Control Features Enable, Active High
Series Delphi S36SE (25W)
Power (Watts) 25 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 87%