Heyco Products Corporation
Producto No:
S6446
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SUNRUNNER 90 CLIP BULK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.6669
$6.669
25
$0.6099
$15.2475
50
$0.5738
$28.69
100
$0.549955
$54.9955
250
$0.502132
$125.533
500
$0.478211
$239.1055
1000
$0.394526
$394.526
2500
$0.358663
$896.6575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Stainless Steel (SS) |
| Mounting Type | Edge Mount, Clip On |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split |
| Series | HEYClip™ |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | 0.060" ~ 0.130" (1.52mm ~ 3.30mm) |
| Length | - |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.390" (9.91mm) |
| Package | Bag |
| Width | - |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.250" (6.35mm) |
| Opening Size | 0.200" ~ 0.330" (5.08mm ~ 8.38mm) |