S8JXG15024D
Omron Automation and Safety
Producto No:
S8JXG15024D
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 150W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 6.87" L x 1.97" W x 3.82" H (174.5mm x 50.0mm x 97.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 7A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Series S8JX-G (150W)
Power (Watts) 150W
Efficiency 86%