S8VK-T96024
Omron Automation and Safety
Producto No:
S8VK-T96024
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
En stock : 67
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, TUV, UL
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 7.09" L x 3.74" W x 4.92" H (180.0mm x 95.0mm x 125.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 40A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 320 ~ 576 VAC (3 Phase)
Series S8VK-T (960W)
Power (Watts) 960W
Efficiency 92%