Hogar / Resonators / SAR915M000S034
minImg
SAR915M000S034
NextGen Components
Producto No:
SAR915M000S034
Fabricante:
NextGen Components
Descripción:
915MHz SAW Res. +/-150KHz 8P 505
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±150kHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Series SAR
Type SAW
Package / Case 8-SMD, No Lead
Mfr NextGen Components
Frequency 915 MHz
Height 0.059" (1.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms