SB28B0550
Leader Tech Inc.
Producto No:
SB28B0550
Fabricante:
Leader Tech Inc.
Descripción:
FERRITE 100OHM HINGED 5.41MM
Guía del usuario
Impedance @ Frequency 100Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.213" Dia (5.41mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Hinged (Snap On)
Series -
Type Flat
Length 1.102" (28.00mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Outer Dimension 0.551" W x 0.276" H (14.00mm x 7.00mm)