SBC1533RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SBC1533RJ
Descripción:
RES 3 OHM 5% 1/2W AXIAL
En stock : 534
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 33 Ohms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 17W