SBCHE1147RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SBCHE1147RJ
Descripción:
RES 47 OHM 5% 11W AXIAL
En stock : 1148
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.969" L (10.00mm x 9.00mm x 50.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 47 Ohms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 11W