Hogar / Resonators / SBR314M350S021
minImg
SBR314M350S021
NextGen Components
Producto No:
SBR314M350S021
Fabricante:
NextGen Components
Descripción:
314.35MHz SAW Res. +/-50KHz 6P 3
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±50kHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Active
Series SBR
Type SAW
Package / Case 6-SMD, No Lead
Mfr NextGen Components
Frequency 314.35 MHz
Height 0.059" (1.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms