SBT12XHFL
Mallory Sonalert Products Inc.
Producto No:
SBT12XHFL
Descripción:
BUZZER PIEZO 44.45MM FLANGE
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration Repeating every 2.5 Sec
Termination Wire Leads
Mounting Type Panel Mount, Flange
Size / Dimension 1.750" Dia (44.45mm)
Current - Supply 25mA
Product Status Active
Voltage Range 9 ~ 12V
Series SBT
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 9V, 10cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2.075kHz