SC108-331
Signal Transformer
Producto No:
SC108-331
Descripción:
FIXED IND 330UH 900MA 600MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.327" (8.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 600mOhm Max
Inductance 330 µH