SC32B-150
Signal Transformer
Producto No:
SC32B-150
Fabricante:
Signal Transformer
Descripción:
FIXED IND 15UH 860MA 310MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 635mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 860 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 310mOhm Max
Inductance 15 µH