SC3DM-681
Signal Transformer
Producto No:
SC3DM-681
Fabricante:
Signal Transformer
Descripción:
FIXED IND 680UH 350MA 2.5OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 11mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.5Ohm Max
Inductance 680 µH