Essentra Components
Producto No:
SCBSST-12-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK THR STUD 3/4"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.627
$0.627
10
$0.54625
$5.4625
25
$0.49932
$12.483
50
$0.46987
$23.4935
100
$0.450395
$45.0395
250
$0.411198
$102.7995
500
$0.391628
$195.814
1000
$0.323086
$323.086
2500
$0.293721
$734.3025
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SCBSST |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 1.406" (35.70mm) |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mounting Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | M4 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SCBSST |