SCE120XA2MP1B
Mallory Sonalert Products Inc.
Producto No:
SCE120XA2MP1B
Descripción:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type AC
Height - Seated (Max) 2.000" (50.80mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 5 PPS
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 48 ~ 120V
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 48V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2kHz