SCIHP0724-2R2M
Signal Transformer
Producto No:
SCIHP0724-2R2M
Fabricante:
Signal Transformer
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 6.5A 34 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 11A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34mOhm Max
Inductance 2.2 µH