SCMS5D12-331
Signal Transformer
Producto No:
SCMS5D12-331
Descripción:
FIXED IND 330UH 200MA 7.97OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 120mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.049" (1.25mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.97Ohm Max
Inductance 330 µH