SCR63B-220
Signal Transformer
Producto No:
SCR63B-220
Descripción:
FIXED IND 22UH 1.1A 320 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 760mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 320mOhm Max
Inductance 22 µH