SCRH105A-330
Signal Transformer
Producto No:
SCRH105A-330
Descripción:
FIXED IND 33UH 3A 110 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 33 µH