SCRH64B-471
Signal Transformer
Producto No:
SCRH64B-471
Descripción:
FIXED IND 470UH 380MA 3.93OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 380 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.93Ohm Max
Inductance 470 µH