SCRH6D38-470
Signal Transformer
Producto No:
SCRH6D38-470
Descripción:
FIXED IND 47UH 950MA 155MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 950mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 950 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 155mOhm Max
Inductance 47 µH