SDFL1608LR82KTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SDFL1608LR82KTF
Paquete:
0603
Descripción:
FIXED IND 820NH 35MA 2.1 OHM SMD
En stock : 3830
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 15 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 35 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm Max
Inductance 820 nH
Series SDFL
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 85MHz