SDR-480-24
Antaira Technologies
Producto No:
SDR-480-24
Descripción:
480 Watt Series/ 24 VDC/ 20.0 A
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
DC Voltage - Input (Max) 370V
Input Type AC or DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency CB, CE, cULus, TUV
Minimum Load Required No
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 20A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Series SDR-480 (480W)
Power (Watts) 480W
DC Voltage - Input (Min) 127V
Efficiency 94%