SDR03EZPD4121
Rohm Semiconductor
Producto No:
SDR03EZPD4121
HIGH ANTI-SURGE THICK FILM CHIP
En stock : 9900
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.12 kOhms
Series SDR
Power (Watts) 0.3W